Orchestra Party

Hudební produkce na svatbě

DJ a zpěvačka - proč tato kombinace?

Ve zkratce: Téměř neomezený repertoár DJ a jedinečná atmosféra živé produkce v jednom.
Na svatbě musí hudba pobavit hosty všech věkových skupin od dětí až po seniory. Setkají se lidé různých profesí a postavení. Rodiny novomanželů se ani často neznají. Každá skupina má jiný hudební vkus a jiné představy o hudbě na svatbě. Kvalitní živá kapela je kulturním zážitkem, ale je dost drahá a má značně omezený repertoár. DJ má téměř neomezený repertoár skladeb, ale nenavodí takovou atmosféru. My nabízíme kompromis.

Naše hudební produkce - jak to vypadá?

Ve zkratce: 6 hodin zpívaných tanečních sérií po cca 45 minutách (+15 min. pauzy), dále DJ produkce + přáníčka.
Tradičně začínáme zpívat s prvním svatebním tancem novomanželů. Naše zpívaná produkce je rozčleněna do tzv. tanečních sérií, které trvají cca 45 minut, a po kterých následuje 15 minutová pauza. Intervaly se mohou lišit v závislosti na harmonogramu svatby a také na tom, jak se hosté zrovna baví. Během pauz pouštíme hudbu "do ouška". V našich přestávkách většinou probíhá další program, organizovaný svědky. Tato zpívaná produkce trvá maximálně 6 hodin. Následně již pokračujeme DJ produkcí, která až na případné krátké technické pauzy (toaleta, občerstvení) jede nonstop. Během celé svatby komunikujeme s hosty a asistujeme svědkům (půjčíme dálkový mikrofon, pouštíme hudbu k hrám apod.)
Co zpíváme? Náš repertoár je sestaven tak, aby zahrnoval všechny možné oblíbené žánry a styly, ať si zatancují všichni od prarodičů až po ty nejmladší. Oldies, retro, nestárnoucí CZ a SK hity, moderní, pop, rock, plesovky, lidovky, jazz, country... Kdo nechce tančit, může poslouchat naši zpěvačku, která zazpívá kvalitně a jejíž profesionální pěvecký projev nebude rušit.

Písničky na přání - jak to funguje?

Ve zkratce: Písničky na přání sestavíme podle žánru, tempa a dynamiky skladeb.
V průběhu svatby máme pro hosty k dispozici speciální kartičky, kde si mohou napsat písničky na přání. Neznamená to však, že je budeme hrát bez ladu a skladu, protože to byste si rovnou mohli pořídit na svatbu jukebox a zábava by tím značně utrpěla. Veškerá přáníčka si během pauz připravíme a vytvoříme z nich taneční bloky tak, aby vše odpovídalo žánrově, tempem a danymikou. Nebudeme například hrát Kabáty a hned za nimi Abbu a pak nějaký ploužák. Naše hudební produkce musí dávat smysl a musí mít nějakou koncepci. Toho můžeme dosáhnout jen díky našim zkušenostem na více než 650 svatbách.

”Ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za vytvoření neskutečné atmosféry svatby od začátku, tedy ozvučení obřadu, až do pozdního konce večerní zábavy. Po poslechnutí ukázek na Vašich stránkách jsme čekali hodně, ale stejně jste předčili naše očekávání. Téměř všichni hosté si neodpustili alespoň krátkou pochvalu směrem k Vám, mnohdy ani nerozeznali zpěv od originálu. Ještě jednou moc děkujeme za sebe i svatební hosty a Všem vřele doporučujeme.”

Róbert a Nikola Sivákovi

Hudební podklady - jak to zní?

Ve zkratce: Ke zpěvu používáme profesionální hudební podklady nahrané ve studiu - žádné syntetické zvuky.
Často se setkáváme s obavami, že zpíváná produkce nebude znít dobře, že nepůjde poznat, o jakou skladbu jde nebo že budete muset celý večer poslouchat syntentické zvuky, které ani zdaleka nepřipomínají originály písniček. Toho se u nás bát nemusíte. Pro zpěv volíme profesionální hudební podklady, které byly nahrány přímo ve studiu na reálných nástrojích. Často tak nerozeznáte náš hudební podklad od originálu. Živý zpěv jim však dodá dynamiku a zatáhne hosty do tance.

Mladí i staří - jak to zkombinovat?

Ve zkratce: DJ produkce během celé akce + pro oživení několik vstupů zpěvačky se zábavním programem.
Pokud máte na svatbě hlavně mladší osazenstvo, které ocení spíše DJ, ale zároveň chcete potěšit i rodiče a prarodiče, můžeme přijet primárně jako DJ, a vy si k tomu pro oživení budete moct vybrat z několika tzv. "vstupů zpěvačky". Zpěvačka vystoupí v kratších cca 30 minutových blocích, které budou žánrově vymezené. Vyberete si například "jazzový vstup" ke kávě a dortu, dále "vstup lidovek" pro dříve narozené a nakonec třeba "oldies vstup" pro střední generaci. Zpěvačka je dobově či dle žánru oblečená, podle domluvy může vtahovat hosty do tance a nabízet jim rekvizity. Může také zorganizovat hru nebo uspořádat společný tanec. Zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Tanec v oblacích - čím svatbu vylepšit?

Ve zkratce:První novomanželský tanec v těžké mlze - nezapomenutelný zážitek, krásné fotky i videa na památku.
Tanec v oblacích je mlhový efekt, který si můžete u nás přiobjednat. První tanec je jedním z nejdůležitějších momentů celé svatby. S námi máte možnost zatančit si přímo v oblacích a to za použití těžké mlhy. Vytvoříme pro vás hustou mlhu, která se drží u země a působí jako oblaka. Mlha je ze suchého ledu, nezapáchá, nedělá fleky na oblečení ani podlaze a nespouští požární hlásiče. Výsledkem je nejen speciální a originální zážitek pro Vás i svatební hosty, ale zároveň získáte vzpomínku ve formě nádherných fotografií a videí.

Taneční program - něco pro vaše hosty?

Ve zkratce: Zábavný program pro hosty svatby s tanečnicí a profesionální lektorkou pole dance.
Nakonec máme pro vás ještě malý bonbonek. Naše zpěvačka totiž není pouze zpěvačkou, ale také tanečnicí a profesionální lektorkou pole dance (akrobacie na tyči). Nejenže vám něco sama předvede z disciplíny, kterou si sami můžete zvolit, ale především vám zorganizuje malý workshop, kde si to budou moci vyzkoušet sami hosté. Můžete si vyzkoušet pole dance, lollipop, aerial hoop nebo chair dance. Vykouzlíme vám fotografie v nějaké jednoduché, ale hezké póze, a užijete si kopec srandy. Ideální a hlavně originální program do prázdných chvil na svatbě, kdy se nevěsta s ženichem jedou fotit.

prada fashion show pink prada slides kids prada shoes prada barcelona prada moccasin prada jones sneakers prada prada canapa bag can i return outlet items to regular store gaining instagram followers prada authentic bag florence prada instagram followers 5000 prada d'iris prada gaufre bag florence prada instagram view followers instagram followers paypal can i return outlet items to regular store prada reedition 2005 chatgpt for business 6111 n.river rd.rosemont il 60018 prada purses outlet meundies t shirt prada outlet sawgrass prada d'iris lunch rosemont cinnabon merchandise prada tumbler prada wallet used chatgpt hack glue on beard captains outfits make wigs pin boards large de prada fajas repurposed prada necklace cardinal supply st louis prada heeled boots prada cloudbuster prada factory outlet prada wallet used gaining instagram followers botin prada driftshake shingles wearing prada cloudbust thunder prada prada pr 14ys wig cap colors prada socks men mutual instagram followers prada bag authentic red prada boots iko nordic prada barcelona prada crystal skirt chatgpt 日本語 instagram 2000 followers 注册chatgpt 手机号 coach outlrt prada background used prada sunglasses chatgpt advanced florence prada yacht captain uniform prada sweatshirt women growing colors by bruce mcmillan prada tenis hombre jimmy choo outlet store williams chicken franchise cost le boulanger menu prices 5k instagram followers prada necklaces women's prada eyewear chatgpt chan chatgpt microsoft investment chatgpt ppt cardinal supply st.louis who bought chatgpt sabrina designs zefoy instagram followers brand outlet online outlet online usa prada shoe box