Orchestra Party

Hudba na svatbu, ples, firemní akci, oslavu, zábavu...

Hudební skupina Orchestra Party
Tel.č. +420 736 270 006
E-mail: laciano@email.cz

Hudba na svatbu

Svatba je z hlediska požadavků na hudbu velmi specifická, jelikož ji ideálně zažijete jen jednou či párkrát za život. Oslavu svých narozenin nebo vánoční večírek prožijete mnohokrát a na diskotéku můžete zavítat klidně každý týden, pokud budete chtít. Svatba je tedy neopakovatelnou speciální příležitostí. Podstatný rozdíl je také v osazenstvu svatby, které se skládá z velkého počtu různých skupin, a to nejen věkových. Na svatbě se setkají dvě odlišné rodiny - lidé, kteří se často navzájem vůbec neznají a mohou mít vůči sobě dost velké rozpaky. Sejdou se hosté různých profesí a různých postavení a každá skupina má samozřejmě jiné představy o tom, jak by hudba na svatbě měla vypadat. Je proto dost obtížné zavděčit se všem hostům a zároveň si vybrat podle sebe.

Hudba na svatbě je jednou z nejdůležitějších součástí svatby, často je však její význam opomíjen a je na ní šetřeno i finančně. Zábavu na svatbě si přitom lze jen těžko představit bez muziky. Hudba na svatbě rovněž pomáhá celou událost strukturovat a organizovat. Proto radíme všem klientům, ať už si vyberou jakkoli, aby rozhodně na hudební produkci nešetřili.

Orchestra Party na svatbě

Díky mnohaletým a bohatým zkušenostem jsme na svatby perfektně připraveni. Zvládneme velké množství žánrů a hudebních stylů, od skladeb pro pamětníky (Vaše prarodiče), přes písničky pro střední generace (80. léta, retro, rock) až po skladby, na které si zatančí ti mladší (90. léta, 2000s až současnost). Mimo to jsme připraveni i na chvíle, kdy je potřeba hrát pouze "do ouška", abychom neobtěžovali při jídle (jazz, funky). Abychom vyšli vstříc, můžete si pro svůj první svatební tanec a vytančení novomanželů zvolit své nejoblíbenější skladby, které Vám pustíme reprodukovaně tak, jak je milujete a znáte. Komunikujeme se svědky, jsme nápomocní při organizaci her a soutěží, poskytneme Vám kvalitní dálkový mikrofon a pustíme hudbu k Vašemu programu.

NENÍ DUO JAKO DUO - v Orchestra Party se hudbě věnujeme na 100 %, není to pro nás pouhý koníček. Proto se u nás můžete spolehnout na naprostou profesionalitu. Nemusíte se obávat podnapilosti ani nezodpovědnosti. Přijedeme na čas, postavíme aparaturu, nazvučíme, zahrajeme, sbalíme a odjedeme bez zbytečných scén či nehorázného účtu na baru. V Orchestra Party se rovněž nemusíte bát umělých zvuků napodobující reálné nástroje, které jsou tak běžné u hudebních skupin podobné velikosti. Jsme sice duo, ale nemáme rádi umělé kytary, klávesové vokály ani jiné napodobeniny nástrojů vytvářené klávesy. S námi máte jistotu, že známou skladbu okamžitě poznáte, protože v rámci naší produkce využíváme profesionální hudební podklady s ve studiu nahranými živými nástroji. Proto jsou naše aranže blízké originálům. Využíváme kvalitní hudební aparaturu, do které jsme investovali sta tísíce. Ročně v průměru odehrajeme 70 až 80 různých akcí.DJ na svatbě?

V dnešní době si mnoho snoubecnů automaticky volí DJ, ale ne vždy je to volba "na jistotu". Aneb 5 důvodu, proč se nemusíte bát zvolit kvalitní hudební skupinu (malou či velkou).

SVATBA JAKO PŘES KOPÍRÁK? - Hudební produkce DJ není ve většině případů nijak originální, jelikož povětšinou svatební DJ skladby spíše pouští, než aby je kreativně mixoval. Uslyšíte stále stejné skladby jako na jiných svatbách, tak jak je slyšíte v rádiu, když jedete z práce domů. Hudba není ničím speciální a postrádá výjimečnost a dynamiku. Často je to jen další jednotvárná diskotéka.

HUDBA NONSTOP - Ano, DJ může pouštět hudbu nonstop a hudební skupina potřebuje pauzy. Není však pravda, že jakmile hudebníci opustí pódium, budete sedět v sále potichu. Je našim standardem pouštět v pauzách "do ouška" hudbu a pokud si budete přát, můžeme ji stejně jako DJ pustit nahlas. Je však třeba podotknout, že nonstop kravál v sále nemusí vždy znamenat lepší akci, spíše naopak. DJ sice může hrát nonstop, ale pak se také stává, že si hosté nemají kdy popovídat, taneční zábava je rozptýlená a nikdo vlastně neví, co se děje nebo co má dělat. Nikdo není schopný tančit vkuse celou noc a ne všichni hosté chtějí tančit.

PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ - DJ hraje na přání, zatímco hudební skupina nikoli - častý argument. Pokud budeme mít požadovanou písničku v repertoáru, rádi vyhovíme Vašemu přání a skladbu zahrajeme. Máme v repertoáru více než 600 skladeb, což je cca 7x více než jsme vůbec schopni na svatbě odehrát. Svatebčanům nabízíme tzv. flešku na přání, to znamená, že si své nejoblíbenější skladby mohou donést na flešce a v případě zájmu Vám všechny skladby z flešky za sebou pustíme.Nemusíte proto s námi přijít o své srdcovky. Je však důležité podotknout, že písničky na přání mohou významně znehodnotit zábavu na svatbě. Je zcela běžné, že když je na svatbě DJ, tak u něj nonstop někdo postává a vyžaduje, aby zahrál konkrétní skladbu, kterou nikdo z hostů ani nemusí znát a především která vůbec nesedí ke stávající atmosféře na tanečním parketě. Pak to také může vypadat tak, že je zábava neustále narušována nesmyslně volenými skladbami.

NEOMEZENÝ REPERTOÁR - DJ zahraje všechno? Ano, pokud chcete na svatbě slyšet techno nebo death metal, zřejmě pro Vás je ideální DJ. Faktem však je, že DJ z 80 % hraje ty samé skladby jako my. I na svabách se hrajou povětšinou největší hity, a to proto, že jsou osvědčené. Pokud se tedy nechcete o nic starat a nechcete stát DJ za zády a neustále ho napomínat, co má pouštět, tak si příliš nepomůžete. Osvědčený hit je osvědčený hit a DJ i hudební skupina musí bavit co nejvíce hostů, ne jen skupinu fanoušků rocku, která je nejhlasitější.

KONTAKT S PUBLIKEM, ENERGIČNOST - DJ nemá takový kontakt s publikem. Může občas něco prohodit směrem k hostům, ale nemusí nutně hostům předat tolik energie. V našem případě jde především o pěvecký projev, který vytváříme speciálně pro Vás. Předáváme Vám energii, nesedíme na židli za počítačem, jak to někdy bývá zvykem u svatebních DJ. Nutno podotknout, že je velký rozdíl mezi profesionálním DJ a "pouštěčem" hudby, který přijede s dvěma malýma bedničkama a diskokoulí. Proto není DJ vždy volbou "na jistotu".