Orchestra Party

Hudební produkce na svatbě

Svatba je z hlediska požadavků na hudbu velmi specifická, jelikož ji ideálně zažijete jen jednou či párkrát za život. Oslavu svých narozenin nebo vánoční večírek prožijete mnohokrát a na diskotéku můžete zavítat klidně každý týden, pokud budete chtít. Svatba je tedy neopakovatelnou speciální příležitostí. Podstatný rozdíl je také v osazenstvu svatby, které se skládá z velkého počtu různých skupin, a to nejen věkových. Na svatbě se setkají dvě odlišné rodiny - lidé, kteří se často navzájem vůbec neznají a mohou mít vůči sobě dost velké rozpaky. Sejdou se hosté různých profesí a různých postavení a každá skupina má samozřejmě jiné představy o tom, jak by hudba na svatbě měla vypadat. Je proto dost obtížné zavděčit se všem hostům a zároveň si vybrat podle sebe.

Hudba na svatbě je jednou z nejdůležitějších součástí svatby a zábavu na svatbě si lze jen těžko představit bez muziky. Proto je důležité věnovat výběru muziky dostatek času i finančních prostředků. Hudební skupina nebo DJ na svatbě rovněž pomáhá celou událost strukturovat, zorganizovat a zmoderovat.

Orchestra Party na svatbě

Díky mnohaletým a bohatým zkušenostem jsme na svatby perfektně připraveni. Ročně v průměru odehrajeme 70 až 80 různých akcí, z toho cca 50 svateb. Jako hudební skupina zvládneme velké množství žánrů a hudebních stylů, od skladeb pro Vaše prarodiče, přes písničky pro střední generace až po skladby, na které si zatančí ti mladší. Mimo to jsme připraveni i na chvíle, kdy je potřeba hrát pouze "do ouška", abychom neobtěžovali při jídle (jazz, funky). Komunikujeme se svědky, jsme nápomocní při organizaci her a soutěží, poskytneme Vám kvalitní dálkový mikrofon a pustíme hudbu k Vašemu programu.

Varianta "malá hudební skupina"

Svým klientům nyní nabízíme dvě varianty hudební produkce. Pokud si objednáte variantu "malá hudební skupina", přijedeme jako klasické zábavové duo klávesák, zpěvák + zpěvačka. Zpívaná produkce bude hlavní programem, který občas doplníme i reprodukovanou hudbou. Naše vystoupení tedy můžeme doplnit blokem skladeb na přání NEBO prodloužit hudební produkci reprodukovanými skladbami. Hlavním programem je hudební skupina a reprodukovaná hudba je vítaným doplňkem, díky němuž nepřijdete o své nejoblíbenější písničky a srdcovky, které nemáme v repertoáru. Tato varianta je tradičnější volbou.

Varianta "DJ + živý zpěv"

Varianta "DJ + živý zpěv" se více blíží klasické DJ produkci doplněné o živý zpěv, který je originálním oživením Vaší akce a představuje něco speciálního, co obyčejná DJ produkce není schopná nabídnout. Pokud si zvolíte tuto variantu, přijedeme jako zpěvák a zpěvačka s DJ pultem, bez kláves, a budeme rovnoměrně či dle Vašich preferencí střídat DJ produkci s živým zpěvem. Vše záleží na předešlé domluvě. Hudební produkce může být strukturována i tak, že první polovinu zahrajeme jako hudební skupina a druhou polovinu odehrajeme jako DJ. Tato varianta je ideální pro mladší publikum.

”Orchestra Party nám zahrála na naší svatbě v restauraci Pod burkem a jsme neskutečně rádi, že jsme si vybrali právě tyto profesionály. Krásné nám ozvučili obřad a následně se postarali o perfektní zábavu v podobě těch nejlepších hitů. Domluva byla od začátku příjemná a bez komplikací. Hosté byli nadšení a my ještě více, proto doporučuji všem milovníkům hudby i tance, protože tu opravdovou atmosféru může vytvořit pouze živá hudba.”

Jana Hoschová
Svatba 2019

V Orchestra Party se hudbě věnujeme na 100 %, není to pro nás pouhý koníček. Proto se u nás můžete spolehnout na naprostou profesionalitu. Nemusíte se obávat podnapilosti ani nezodpovědnosti. Přijedeme na čas, postavíme aparaturu, nazvučíme, zahrajeme, sbalíme a odjedeme bez opilých scén či nehorázného účtu na baru. V Orchestra Party se rovněž nemusíte bát umělých zvuků napodobující reálné nástroje, které jsou tak běžné u hudebních skupin podobné velikosti. Jsme sice duo, ale nemáme rádi umělé kytary, klávesové vokály ani jiné napodobeniny nástrojů vytvářené klávesy. S námi máte jistotu, že známou skladbu okamžitě poznáte, protože v rámci naší produkce využíváme profesionální hudební podklady s ve studiu nahranými živými nástroji. Proto jsou naše aranže blízké originálům.

Tanec v oblacích

Tanec v oblacích je mlhový efekt, který si můžete u nás přiobjednat. První novomanželský tanec je jedním z nejdůležitějších momentů celé svatby a novomanželé na něj vždy budou vzpomínat. S námi máte nyní možnost zatančit si přímo v oblacích a to za použití těžké mlhy. Díky speciálnímu výrobníku těžké mlhy Nimbus (Chauvet) pro Vás vytvoříme hustou mlhu, která se doslova plíží po zemi a působí jako oblaka. Mlha je ze suchého ledu, nezapáchá, nedělá fleky na oblečení ani podlaze a nespouští požární hlásiče, jelikož nestoupá nahoru. Výsledkem je nejen speciální a originální zážitek pro Vás i svatební hosty, ale zároveň získáte vzpomínku ve formě nádherných fotografií a videí.

Fotobudka

Nově sebou můžeme dovézt rovněž fotobudku se zkušeným fotografem Lukášem. Nejde přitom o obyčejné papírové plátno a barevnou tiskárnu, kterou bychom obsluhovali my. Jde o opravdovou, profesionální fotobudku s množstvích nerůznějších pozadí, rekvizit a možností vlastního popisku a loga. Fotky obdržíte okamžitě, a to nejen vytištěné, ale také skrze email. Pokud si objednáte hudební produkci Orchestra Party, můžete mít o další starost méně a my se o všechno postaráme.