O nás

Naše filozofie

Naší filozofií je moto "Nejdůležitější je to, co leze z beden."

Jinými slovy, nehrajeme si na umělce, nehrajeme na 10 hudebních nástrojů a důraz klademe především na to, aby to, co uslyšíte bylo na úrovni, aby naše skladby byly autentické, blízké originálu a kvalitně zazpívané. Jsme ideálním kompromisem mezi živou kapelou a DJ. Naše hudební aranže jsou studiově nahrány, nepoužíváme tzv. samohrajky ani syntetické nástroje. Přinášíme Vám živý prvek, a to především v podobě živého zpěvu, díky kterému můžeme mnohem lépe navázat vztah s publikem.
ŽIVÝ ZPĚV - dynamičnost, originalita, něco speciálního jen pro Vás.

Kdo jsme

Tým Orchestra Party

Původem bubeník s 30letou praxí v oblasti zábavové hudební produkce. Absolvoval 10leté angažmá v zahraničí (Německo, Švýcarsko...) jako profesionální muzikant. Dalších 10 let fungoval jako DJ v ČR. Je zakladatelem projektu Orchestra Party

Láďa

Zpěvák, hudebník

Orchestra Party vznikla jako malé hudební těleso v roce 2008. Po boku zakládajícího člena Ládi se během let vystřídalo nespočet parťáků a od roku 2014 již stabilně funguje se zpěvačkou Sašou. Orchestra Party je spojením hudební skupiny a DJ.

Orchestra Party

Hudební skupina + DJ

Univerzální, kvalifikovaný a zkušený hlas, který zvládne kvalitně zazpívat všechny možné žánry. Absolvovala 10 let na ZUŠ a je držitelkou mnoha diplomů v okresních i krajských pěveckých soutěžích a účastnicí celostátní soutěže Zlatý slavíček. Má 7 let zkušeností se zábavovou hudební produkcí.

Saša

Zpěvačka

Orchestra Party na svatbě

Svatba je z hlediska požadavků na hudbu velmi specifická, jelikož ji ideálně zažijete jen jednou či párkrát za život. Přečtěte si, jak fungujeme na svatbách a jaké tipy pro Vás máme.

Více o svatbách